×
دانلود برنامه ________________________
ما را دنبال کنید ______________________

معرفی و آشنایی با اولین سرویس مدیریت زمان در ایران

  • Tiktim
  • ۳۰ شهریور، ۱۳۹۵

 با ارزش ترین سرمایه ای که در اختیار همه ما قرار دارد، زمان است.

اغلب ما، بدلیل اینکه حساب “زمان مان” هر روز شارژ میشود، کمترین کنترل را روی این سرمایه بزرگ داریم.

  • علت هدر رفتن وقت در زندگی اغلب ما، “نداشتن برنامه ریزی و یا تعیین اولویت های کاری” است. ما هنگامی میتوانیم روی زمان و وقت خود کنترل داشته باشیم، که برای کارهای خود برنامه ریزی کرده باشیم، به این معنی که کارها را بشناسیم، اولویت انجام آنها را تعیین کنیم، و با توجه به شناختی که از آن کار داریم، زمانی را تخمین زده و در برنامه کارهای خود، بگنجانیم.

اغلب ما، روشهایی را به کار برده ایم، یا از ابزارهای خاصی استفاده کردیم و یا بر بستر تکنولوژی از فناوری هایی استفاده کردیم و الان هم بر گوشی ها و رایانه هایمان نرم افزارهایی داریم.

این روشها و ابزارها تا چه اندازه مفید بوده اند را در مطلب های بعدی بصورت آمارهایی شگفت انگیز ارائه خواهیم کرد.

و حال تیک تیم چیست و چکار می کند؟

اولین سرویس مدیریت زمان در ایران است که همراه با آموزش و ارائه راهکارهای مهندسی شده،  به صورت وب و موبایل اپلیکیشن، طراحی و اجرا شده است، تا شما بدون هیچ محدودیت زمانی، مکانی و امکاناتی بر مدیریت زمانتان تسلط کامل داشته باشید.

و بزودی نسخه های وب و آندروید آن در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

اگر یک مدیر با فعالیت های زیاد و پیچیده باشید یا یک نوجوان بدون سرشلوغی، هر دو به یک اندازه زمان دارید. قدرت شما در استفاده از زمان است.

تیک تیم، ابزار شعبده بازی شما در استفاده و مدیریت زمان است.

با تیک تیم  شما می توانید بر مدیریت زمان کنترل کاملی داشته باشید. و تنها سرمایه ی غیر قابل جبران تان را درست خرج کنید.

تیک تیم، به شما کمک می‌کند :

  • کل کارهایتان را اولویت بندی کنید : مهارت اولویت بندی کارها به شما کمک می‌کند کارهای مهمتر را در اولویت قرار دهید. لیستی از کارهایی که باید انجام دهید را تهیه کنید تا بدانید چه کارهایی را باید اول از همه انجام دهید؛ کدام یک از آن‌ها برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است؛ از این طریق شما می‌توانید کارهایی را که باید اول انجام دهید تنظیم کنید.

  • فعالیت ها و رویدادها را درست ایجاد و مدیریت کنید. اغلب ما تعریف دقیقی از فعالیت و رویداد نداریم و این باعث می شود دچار اشتباه در برنامه ریزی و دسته بندی کارها شویم. تیک تیم  این مشکل را بسیار ساده کرده است.

با استفاده از این بخش، فعالیت ها و رویدادها درست ایجاد می شوند و راحت به اجرا در میایند.

  • مهم ترین دلیل استفاده از زمان در زندگی هر انسانی، هدف گذاری است : به این منظور نیز، ابتدا باید اهداف را بطور کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت (حتی الامکان) تعیین شده باشد .

اشخاصی که اهداف خود را به روشنی مشخص کرده اند، می توانند اولویت ها را تعیین و با حداکثر توان به سوی اهداف مطلوب حرکت کنند. حتی اگر با انبوهی از کارهای متنوع روبرو باشند.

تیک تیم  ابزاری است که با استفاده از آن می توانید  اهداف درست و سنجیده ای را به مرور زمان ایجاد کنید و اولویت ها ، فعالیت ها و رویدادهای زندگیتان را بر اساس آنها مرتب، برنامه ریزی و اجرا کنید. و شما را از افتادن در دام کارهای غیر ضروری  نجات می دهد.

تیک تیم به خوبی مراحل هدف گذاری و ترسیم برنامه دستیابی به هدف، را آموزش می دهد و سپس با شما اجرا می کند و برای بهبود برنامه هایتان، در تحلیل ها، کمکتان می کند.

امکانات و قابلیت های تیک تیم


ارسال دیدگاه