×
دانلود برنامه ________________________
ما را دنبال کنید ______________________

معرفی و آموزش کار با امکانات اپلیکیشن تیک تیم (اینفوگرافیک)

  • ۱۴ خرداد، ۱۳۹۶

برای اینکه از هر سرویسی به نحو موثری استفاده کنیم قاعدتا باید راه و روش کار با آن را نیز بهتر بلد باشیم. در این مطلب ما قصد داریم به صورتی ساده و خلاصه بخش های اصلی تیک تیم را همراه با آموزشی سریع برای شما تشریح کنیم. این آموزش به شما کمک می کند که به راحتی و با کارایی بیشتری بتوانید برنامه ریزی کنید و فرآیند مدیریت زمان تان را موثرتر به پیش ببرید.

هر گونه سوال و یا پیشنهادی داشتید، ما خوشحال و مفتخر می شویم و شما می توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید،

معرفی و آموزش بخش های تیک تیم برای برنامه ریزی بهتر

 

تقویم هفتگی (شمسی/ میلادی)

در این قسمت می توانید بین روزهای این هفته حرکت کنید و یا به هفته های قبل و بعد بروید یا بین روزهای هر هفته حرکت کنید.

هر روزی که فعالیتی انجام نشده داشته باشید، آن روز با نقطه ی آبی کم رنگ، نشان داده می شود و اگر انجام شده باشند رنگ نقطه به خاکستری تغییر می کند. این کار در برنامه ریزی باعث نمایش بهتر حجم کارهای هر هفته است.

تقویم هفتگی در تیک تیم

 

 

تقویم ماهانه

فرآیند تقویم در تیک تیم بسیار با حساسیت اجرا شده است و هوش مصنوعی به مرور به برنامه ریزی شما کمک می کند و همچنین تقویمی هوشمند را در دسترس خواهید داشت. در بخش تنظیمات می توانید تقویم شمسی یا میلادی را انتخاب و فعال کنید.

در صفحه ی اصلی امکان دسترسی سریع به تقویم ماهانه فراهم شده و شما می توانید ماه فعلی را مشاهده کنید یا بین ماه های قبل و بعد حرکت کنید.

تقویم ماهانه شمسی در تیک تیم

 

فعالیت:

فعالیت ها کارهایی هستند که باید امروز انجام شوند، اما زمان و مکان خاصی ندارند. هر فعالیت می تواند نام، توضیحات، و یادآور داشته باشند.

برای هر فعالیت می تواند درجه اهمیت با عناوین A,B,C,D تعیین کرد و زمانی را برای یادآوری تنظیم کرد.

فعالیت ها در تیک تیم

 

رویداد:

رویداد ها ساعت شروع و پایان مشخصی دارند و معمولا در مکان خاصی اتفاق می افتند. جلسه، ملاقات، حضور در گروه یا جمع، کلاس آموزشی و .. یک رویداد محسوب می شوند.

هر رویدادی نام، توضیحات، زمان آغاز و پایان، مکان و تعدادی زمان یادآوری دارد. که هر کدام با شکلی رو به روی هر رویداد نشان داده شده است.

رویداد ها در تیک تیم

 

 

فعالیت های انجام شده

فعالیت هایی مربوط به امروز که  انجام شده اند و تیک (آبی) خورده اند یعنی، به اتمام رسیده اند.

شما از طریق منوی سمت چپ(بالا) می توانید نمایش فعالیت های انجام شده را فعال یا غیر فعال کنید. یعنی برای اینکه فرآیند برنامه ریزی بهتر انجام شوند می توانید از نمایش فعالیت های انجام شده صرف نظر کنید و آنها را پنهان کنید و فقط در مواقع لزوم آنها را نمایش دهید.

فعالیت های انجام شده در تیک تیم

 

 

ایجاد سریع فعالیت

بعد از ایجاد متن (نام فعالیت/رویداد) در جای خالی، با کلیک بر این دکمه سریع فعالیت ایجاد و به لیست فعالیت های امروز اضافه می شود.

تقریبا این قابلیت در تیک تیم، سریع ترین روش ایجاد یک فعالیت نسبت به نمونه های حاضر در بازار است و با این قابلیت شما در مدیریت زمان و برنامه ریزی با صرفه جویی محسوس زمان روبه رو خواهید شد.

ایجاد سریع فعالیت

 

 

ایجاد سریع رویداد

بعد از ایجاد متن (نام فعالیت/رویداد) در جای خالی، با کلیک بر این دکمه به صفحه ی ویرایش و ایجاد رویداد هدایت می شوید.

بخش رویداد دارای تنظیماتی است که باعث می شود در فرآیند برنامه ریزی بهتر و بهینه تر عمل کنید. ایجاد ساعت شروع و پایان، روز شروع و پایان، مکان رویداد و یادآوری های متعدد توانایی ها فوق العاده ای را برای برنامه ریزی یک روز خوب به شما هدیه می دهد.

ایجاد سریع رویداد در تیک تیم

 

با ما همراه باشید، خبر ها و راه حل هایی را با شما در میان میگذاریم تا بتوانید مهم ترین و باارزش ترین سرمایه، یعنی زمان تان را به خوبی و با کارایی بالاتری مدیریت و برنامه ریزی کنید.

تیک تیم دستیار هوشمند شخصی همراه و هم قدم شما در این مسیر خواهد بود.  با تیک تیم تقویمی کاربردی، برنامه ریزی بهتر و زمانی باارزش تر را در اختیار خواهید داشت.


ارسال دیدگاه