×
دانلود برنامه ________________________
ما را دنبال کنید ______________________

سرویس آموزشی تیک تیم امروز رسما شروع به کار کرد.

  • Tiktim
  • ۵ مهر، ۱۳۹۵

امروز بعد از حدود ۱۰ ماه از شروع استارتاپ تیک تیم، در مراسمی سرویس آموزشی تیک تیم (بلاگ) شروع به کار کرد.

سرویس آموزشی تیک تیم با هدف ارائه ی آموزش هایی در حوزه های مدیریت زمان ، برنامه ریزی و انجام درست کارها، فعالیت می کند.
در این سامانه، روشها و متدهای علمی با رویکردی متفاوت آموزش داده می شوند. این روشها وآموزشها منبطق برآخرین استاندارهای مدیریت و کنترل زمان در جهان است. و در بخش دیگری از فعالیت بلاگ، کاربردهای اپلیکیشن تیک تیم معرفی می شوند و آموزشهایی در باره استفاده ی بهینه از این خدمت نوین اراده خواهد شد.

تیک تیم اولین سرویس مدیریت زمان در ایران است که همراه با آموزش و ارائه راهکارهای مهندسی شده،  به صورت وب و موبایل اپلیکیشن، طراحی و اجرا شده است، تا شما بدون هیچ محدودیت زمانی، مکانی و امکاناتی بر مدیریت زمانتان تسلط کامل داشته باشید.
و بزودی نسخه های وب و آندروید آن در دسترس شما قرار خواهد گرفت.  آشنایی بیشتر

بعد از آغار رسمی مراسم، ابتدا گزارشی بر فعالیت های گذشته ی تیک تیم ارائه شد و سپس مدیر اطلاعاتی پروژه، جمال حسینی، برنامه های آینده ی تیک تیم را ارائه دادند و تاریخ ارائه نسخه ی وب اپلیکیشن و آندورید نیز در طی رویدادی آموزشی-تجربی تعیین شد. و هم چنین ایراد کردند که ما از همکاری سایر گروه ها و سرویس های منطقه استقبال خواهیم کرد.

مدیر فنی پروژه منوچهر جعفری، بحث های فنی و استاندارهای رابط و تجربه ی کاربری اپلیکیشن و منطبق سازی قابلیت های اپلیکیشن بر نیازهای کاربران را تشریح نمودند. و همچنین اذعان نمودند که برای ادامه راه، متخصصانی با تیم فنی همراه می شوند.

در ادامه، مهندس فرزاد خوان یغما، مشاور مدیریت و بازاریابی، راهنمایی ها و برنامه های اجرایی برای ورود و توسعه ی بازار تیک تیم را ارائه نمودند.و ایشان از تحولی در بخش استارتاپی منطقه و استان خبر دادند.

همچنین مصطفی فتح الهی (توسعه دهنده ی وب) نیز خلاصه ای از آخرین دستاوردهای حوزه وب را برای حضار ارائه نمودند.

در این مراسم میهمانانی هم چون آقایان زانا فرج پور و رضا جعفری حضور داشتند که از دور و نزدیک با تیک تیم همکار بوده اند.

به فرین رنجبری : روابط عمومی تیک تیم


ارسال دیدگاه